Sepetinizde Şuanda ( 0 ) Ürün Bulunmaktadır.


  SIK SORULAN SORULAR

    

Telkinle Boy Uzatma

 
Telkinle ve Düşünce Gücü ile Boy Uzatma Nedir?
Yapılan araştırmalar düşünce biçimi ile boy uzunluğu arasında ciddi ilişki olduğunu ortaya çıkarmıştır.
Doktor Milton Erickson'un hipnoz ile 20 yaşında ki bir  danışanının boyunu bir yılda 12 inch uzattığı söylenmektedir.
Sevgisiz ortamda yaşayan çocukların boylarının kısa kaldığı   ispatlanmış olup bazı araştırmalarda düşünce gücünün boy uzamasını etkilediğini ortaya koymaktadır.
 
                 Dünyada telkinle boy Uzatma
Daha pratik bir yöntem olan subliminal cd dinleme yöntemi boy uzatma için de dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır.Subliminal cd yönteminde  boy uzatma ile ilgili olumlu telkinler müziğin içine gizlenmekte ve dinleyen  kişiler olumlu sonuçlar almaktadır.
  Türkiye de Subliminal Telkin yöntemi ve boy uzatma
Subliminal cd ler konusunda 2006 da açılan ilk site olan hayatimdegisti.com sitesinde ilk kez kişiye özel telkinle boy uzatma cd leri yapılmıştır.Özel cd dinleyen kişilerde başarılı sonuçlar alınmıştır.

Bu yöntem  diğer yöntemlere göre neden daha avantajlı?
Subliminal telkin yöntemi sadece düşünce gücü kullanıldığı için tamamen güvenlidir.Diğer bir çok yöntem çeşitli riskler barındırmaktadır.Düşünce gücü ile boy uzatma fiziksel uzamanın yanısıra zihinsel olarak da kişinin kendini daha iyi ve güvenli hissetmesini sağlar.Bu telkinleri dinleyen kişiler kendilerini çok daha uzun güvenli ve rahat hissederler.Daha dik yürürler.İşve sosyal yaşam kaliteleri artar.
Subliminal cd'de hangi cümleler ismime özel olarak hazırlanmaktadır.
Boy uzatma cd'lerinde bir çok telkin metni geçmektedir.Bu metinlerden bir tanesinden özet paragraf bilgi amaçlı eklenmiştir.Dünyada kullanılan en iyi telkin metinleri türkçeye çevrilmiş özel ritmotrans yöntemi ile kayıt edilerekcd paketleri oluşturulmuştur.
Zihin gücünü boyunu uzatmak üzere kullanmaya karar verdin - ve olaganüstü bilinçaltin simdi vücut kimyanda gerekli degisimleri yapmak üzere hazirlaniyor - zihninin içinde derinlere ilerle - ve benimle bir yolculuga çik - bilinçli farkindaliginda yeni uzunluklara ulasacagin ve hayatinda yer alan tüm sinirlari asacagin çok özel bir yolculuga.. Simdi kendini gözünde canlandirmani istiyorum - basindan itibaren bes cm uzamis olarak (1 inç=2.54 cm) - fiziksel bedeninin disindaki farkindaligina........................ ........ - böylece tam istedigin boydasin - ve bu boydayken - tam istedigin boyda - kendini arkadaslarinla ailenle ya da vakit geçirdigin herhangi biriyleyken hisset - kesinlikle yeni fiziginden gurur duyuyorsun.
Bu çalışmaya ihtiyacınız var mı?Eğer bu sorulardan bir tanesine bile cevabınız evet ise bu çalışmaya ihtiyacınız var demektir.
*Kısa olmanız arkadaşlarınız arasında şaka konusu oluyorsa.
*Sırf sizden daha uzun olduğu için partneriniz tarafından red edilme korkusu yaşıyorsanız.
*Spor yaparken kendinizi diğer rakiplerinize göre daha dezavantajlı hissediyorsanız.
*Boyunuzun uzunluğu özgüveninizi etkilemeye başladıysa 


Tekli Boy Uzatma Telkini

Bu cd isminize özel telkinle boy uzatma hipnoz metninin seslendirildiği bir çalışmadır.Kullanılan metin dünyada en çok kullanılan metindir.
Bu cd yi en iyi sonuç almak için günde 3-4 saat özellikle uykuda dinlemenizi öneririz.

  sağlık...

  Boy uzatma da doğal yönte...


 
HAKKIMIZDA
 
ÖDEME BİLDİRİMİ
 
SİPARİŞ TAKİP
 
SIKÇA SORULAN SORULAR
GİZLİLİK VE KULLANIM ŞARTLARI
GARANTİ VE İADE ŞARTLARI
 
İLETİŞİM

 

Bu sitede, SHOPPlus® E-ticaret Yazılımı kullanılmaktadır.